هم اندیشی با موضوع شخصیت شناسی

هم اندیشی با موضوع شخصیت شناسی

نشست هم اندیشی کتابخوان با موضوع شخصیت شناسی برگزار شد

🔶این نشست که چهارشنبه 12 دی ماه 97 راس ساعت 15 در محل سالن مطالعه کتابخانه عمومی وحدت پاوه تشکیل و با استقبال شهروندان و مهمانانی از جوانرود موضوع شخصیت شناسی از جوانب مختلف مورد بررسی و گفتگو و تبادل نظر شد.

نشست مطالعاتی کتابخانه وحدت پاوه با موضوع شخصیت شناسی

در این نشست ابتدا تعریفی از شخصیت از دیدگاههای مختلف ارائه شد و شخصیت و نقش افراد در جامعه، شکل گیری شخصیت، شخصیت سازی و جبر اجتماع در به وجود آمدن شخصیت افراد از جنبه های مختلف روانشناختی و جامعه شناختی مورد بحث قرار گرفت و افراد حاضر دیدگاه ها و تجربه های شخصی خود را بیان داشتند. در نهایت موضوع ملاکهای سنجش ارزش و هنجار از دیدگاه افراد و اجتماع جهت بحث در نشست بعدی کتابخوان انتخاب شد.

🔶از عموم شهروندان تقاضا داریم جهت رونق دادن به مسآله گفتگو و بیان کردن نظرات و افزایش آگاهی، در نشست های کتابخوان بحث آزاد و معرفی کتاب کتابخانه های عمومی شرکت نمایید.

🔷گفتنی است نشست‌های کتاب‌خوان کتابخانه‌ای باهدف افزایش ضریب نفوذ نشست‌های کتاب‌خوان و سهولت بهره‌مندی آحاد مردم؛ در کتابخانه‌ها برگزار می‌شود در این جلسات نویسندگان، شخصیت‌های فرهنگی عضو کتابخانه، اعضاء کتابخانه‌های عمومی، سایر علاقه‌مندان و افرادی که تمایل به شرکت در بحث را دارند، به ارائه بحث های مستند و مرتبط با موضوع می پردازند.

شخصیت شناسی

نویسنده مطلب: کتابخانه وحدت

کتابخانه وحدت

پاسخ دهید

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...