وه ش ئامای وه خیر هه ی به رگوزیده / بو نه جای مه ردوم جاگر وه دیده
تاریخ : سه شنبه 5 دی 1396 22:54 بعد از ظهر
نویسنده : pavehpl
نظرات : 0

قابل توجه علاقه مندان به فن دکلمه

دوره آموزشی دکلمه شعر کردی توسط شاعر و دکلماتور توانمند دیارمان جناب آقای یزدانبخش لطفی به زودی در کتابخانه عمومی وحدت برگزار می شود - علاقه مندان جهت ثبت نام و یا هماهنگی شرکت در این دوره می توانند به کتابخانه عمومی وحدت مراجعه نموده و یا با شماره 08346125953 و یا 09188873529 هماهنگی نمایندنظرات : 0 | بازدید از پست : 0
تاریخ : سه شنبه 5 دی 1396 21:57 بعد از ظهر
نویسنده : pavehpl
نظرات : 0

پنج کتاب‌ «آمادگی در برابر زلزله» نوشته حسین دانشفر و احمد حسینی، «جوان‌ترین رهبر (زندگی داستانی شهید نواب صفوی)» نوشته نادره عزیزی نیک، «روزی که مداد شمعی‌ها به خانه برگشتند» نوشته درو دی‌والت با ترجمه محبوبه نجف‌خوانی، «عاشقی به سبک ون‌گوگ» نوشته محمدرضا شرفی خبوشان، «غروب خورشید در سامراء» نوشته محمدرضا بایرامی برای طرح کتاب‌خوان ویژه دی ۱۳۹۶ از سوی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور معرفی شدند.

  معرفی کتاب ها در ادامه مطلب...نظرات : 0 | بازدید از پست : 0
تاریخ : سه شنبه 5 دی 1396 20:52 بعد از ظهر
نویسنده : pavehpl
نظرات : 0

کتاب خاطرات ماموستا ملاقادر قادری امام جمعه شهر پاوه به همت دفتر فرهنگ و مطالعات پایداری اداره کل امور استانهای حوزه هنری گردآوری شده است. علی رستمی مصاحبه کننده و نویسنده کتاب زندگینامه ماموستا حاج ملاقادر قادری در معرفی این شخصیت گفت: ملاقادر قادری امام جمعه شهر پاوه، از توابع استان کرمانشاه است. برجسته ترین خصوصیت رفتاری او سعی و تلاش در تحصیل علم بوده بطوری که برای رسیدن به این هدف در سنین نوجوانی و جوانی بارها مهاجرت های پر خطر و مملو از خاطره را انجام داده است.

ملاقادر قادری متولد سال 1328 در روستای نوریاب در مجاورت شهر پاوه است. او بعد از گذراندن تحصیلات ابتدایی با توجه به علاقه زیادی که به گذراندن علوم دینی داشت، روی به تحصیل به علوم اسلامی گذاشت. وی بعد ازفراخوان برای خدمت سربازی در سال  1345، به صورت مخفیانه از پاوه خارج شد و در حوزه های علمیه متعدد در روستاهای کردستان عراق مشغول به تحصیل می شود.نظرات : 0 | بازدید از پست : 0
تاریخ : سه شنبه 5 دی 1396 20:30 بعد از ظهر
نویسنده : pavehpl
نظرات : 0

بدینوسیله به اطلاع همشهریان عزیز می رساند روز چهارشنبه مورخ  96/10/6  در کلیه کتابخانه های عمومی شهرستان ثبت نام رایگان انجام می شود.
مدارک مورد نیاز:
یک قطعه عکس
یک برگ فتوکپی شناسنامه یا کارت ملی
تکمیل فرم ثبت نام یا پیش ثبت نام اینترنتی به نشانی samanpl.irنظرات : 0 | بازدید از پست : 0
تاریخ : یکشنبه 19 آذر 1396 11:25 قبل از ظهر
نویسنده : pavehpl
نظرات : 0

کتاب “ئاخرین فیشەک” مجموعه داستان کوتاه هورامی جدیدترین اثر کورش امینی وارد بازار نشر شد.

به نقل از پایگاه پاوه پرس، این کتاب شامل دو بخش نوشتن داستان کوتاه و ترجمه داستان کوتاه از بهترین نویسندگان جهان در ۲۸۰ صفحه از سوی انتشارات”زایەڵە” چاپ و منتشر شد.

“ئاخرین فیشەک” با طراحی جلد توسط شاهو احمدی، به زودی جهت استفاده علاقمندان به پیشخوان کتابفروشی های مریوان، پاوه، نودشه، نوسود، هورامان تخت و سنندج اضافه می شود.

 نظرات : 0 | بازدید از پست : 0
آدرس کتابخانه

کرمانشاه - پاوه - روبروی فرمانداری - اداره کتابخانه های عمومی شهرستان پاوه - کتابخانه عمومی وحدت   

تلفکس: 08346125701 نمابر : yousefa1388@yahoo.com

تلگرام مدیر: paveh63@

 

 

 


آخرین مطالب
  
 

زنده باد کودکی، زنده باد زندگی!